Апарати штучної вентиляції легенів Блізар

Режим контролю вентиляції

Респіраторна станція оснащена великою кількістю сучасних інвазивних і неінвазивних режимів вентиляції: з керуванням за обсягом і тиску, підтримкою самостійного дихання (PS support), пропорційної підтримкою (PPS support), а також адаптивними режимами ШВЛ. Всі інвазивні режими передбачають можливість використання системи компенсації опору інтубаційної трубки.

Інтерактивна передня панель

Інтерактивна передня панельПростая, надійна і легка в управлінні. Забезпечує стабільний контроль і управління функціональними режимами, моніторинг стану пацієнта.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Апарат забезпечує вентиляцію в рамках стандартних клінічних протоколів у дорослих (від 36 до 250 кг), дітей - (від 6 до 42 кг), новонароджених (від 0,5 до 10 кг). Система моніторингу кисню дихальної суміші має необмежений термін служби. Канали кардіореспіраторної моніторингу SpO2 EtCO2

home-services-main-img

Послуги компанії
"Блізар Медікал"

Компанія Блізар Медікал багато років займається ремонтом апаратів штучної вентиляції легенів. За ці роки була напрацьована велика дослідно ремонтна база.

Про нас

Сучасний рівень

Ми забезпечуємо клієнтів продукцією сучасного рівня, оскільки постійно стежимо за передовими технологіями в області медицини.

Якість обслуговування

Наші пріоритети – інтереси клієнтів і висока якість обслуговування. Клієнти компанії високо цінують нашу надійність і професіоналізм.

Вигідні умови

Ми пропонуємо придбати надійну медичну техніку на вигідних умовах.

З нами співпрацюють

Провідні медичні організації вибирають (ШВЛ) Блізар

 

Питання / Відповіді

Пошкодження апарата. Як усунути?

.

Як довго діє гарантія на апарат?

Відгуки наших клієнтів

135 запросов за 0,220 секунд.