Отзывы наших клиентов

Хмельницька обласна лікарня

 

 

Узнать Больше

Відгук Подільського регіонального центру онкології

Апарат ШВЛ «BLIZAR» — сучасний багатофункціональний пристрій призначений для проведення керованої ШВЛ у пацієнтів в умовах операційної та палатах інтенсивної терапії.

Всі деталі, що контактують з дихальною сумішшю виготовлені із високотехнологічного матеріалу, мають підвищену стійкість до багаторазової стерилізаційної обробки, легко демонтуються для дезінфекції сушки, а при необхідності чистки та знезараження в спеціалізованому обладнанні. На наш погляд особливою перевагою є проведення термічної дезінфекції за допомогою вбудованого парогенератора без демонтажу робочого блоку, що вкрай важливо в умовах високої інтенсивності експлуатації під час забезпечення роботи операційної.

Зручний та зрозумілий інтерфейс оснащений кнопками вибору: — режимів роботи; — управління параметрами вентиляції із світло індикацією поточного значення при натисканні на яку, лунає підтверджуючий звуковий сигнал.

Безперечна перевага — наявність вбудованого пульсосксиметра, який забезпечує постійний моніторинг ступеню оксигенації гемоглобіну артеріальної крові БрОг та ЧСС.

Вбудований зволожувач із системою контролю температурного режиму дихальної суміші, що нагнітається в легені пацієнта забезпечують більш ретельний контроль під час наркозу. Система подачі киснерегульована, що значно оптимізує дозовану інтегровану оксигенотерапію.

Вбудована акумуляторна батарея забезпечує безперебійність роботи протягом 9 годин.

Можлива інвазивна та неінвазивна вентиляція, апарат оснащений автоматичною системою управління вентиляцією і розширеними режимами вентиляції:

  • CMV ( Controlled Mechanical Ventilation) примусова керована вентиляція
  • ACV (Asist Controlled Ventilation) допоміжна примусова вентиляція. Тригерний режим з відповіддю на кожну дихальну спробу пацієнта. Рівень дихальної спроби обирається оптимально, щоб не було передчасного експіраторного закриття дихальних шляхів.
  • PSV (Pressure Support Ventilation) вентиляція з підтримуваним та обмеженим тиском на вдиху (апарат переходить з режиму об’ємної вентиляції в режим контролю тиску) — дуже важлива опція — до заданого тиску Ртах повітродувка системно переходить плавно знижуючи потік дихальної суміші. Ртах вище певної межі вкрай небезпечно через високу ймовірність баротравми, що дуже актуально і важливо при забезпеченні тора кальних оперативних втручань.
  • SPONT — спонтанне дихання. Режим застосовується у пацієнтів із збереженою дихальною активністю. Апарат на кожну дихальну спробу буде проводити примусовий вдих. Фаза вдиху припиняється тільки при досягненні певного значення вдиху в дихальному контурі.
  • PEEP (Positive and expiratory pressure) — режим ПДКВ, який високо цінується лікарями за можливість утримувати альвеоли в розправленому стані і попереджувати формування ателектазів. Створюється за допомогою регульованого і керованого механізму апаратного видиху. Незамінно при лікуванні РДС. Опція реалізується в будь-якому режмі ШВЛ апарату
  • СРАР (Constant Positiv Airway Pressure) постійний позитивний тиск в дихальних шляхах. В даній ситуації Constant слід розуміти як завжди однаковий. Розумний апарат ШВЛ Blizar при включені цієї опції, буде підтримувати в дихальному контурі постійний однаковий тиск. При такому налаштуванні апарату штучна вентиляція легень не відбувається. Пацієнт дихає самостійно . Апарат лише компенсує опір дихального контуру. Широко використовується в інтенсивній терапії для моніторингу спонтанного дихання та прийняття рішення про припинення респіраторної підтримки і оцінки можливостей і ресурсів пацієнта, а правильно виставлені межі тривог попереджують не бажані наслідки. Режим СРАР в умовах відділення інтенсивної терапії дозволяє застосовувати протокол зняття з ШВЛ.

Отже проведений ретельний та професійний аналіз, досвід роботи наших колег на апараті ШВЛ BLIZAR дає можливість стверджувати, що цей апарат оснащений сучасними багатофункціональними опціями, має широкий спектр можливостей, є комфортним для роботи персоналу, надійним і безпечним для пацієнтів, має високу керованість в широких межах, як результат забезпечується висока ефективність роботи і ретельний контроль пацієнта в операційному періоді та пост операційному веденні в відділенні інтенсивної

Узнать Больше
90 запросов за 0,238 секунд.